WiSPER en het Kunstenfestival gaan samen!
In mei slaan WiSPER en het Kunstenfestivaldesarts de handen in elkaar. Het Kunstenfestivaldesarts presenteert podiumkunsten en beeldend werk. Nederlandstalige en Franstalige, westerse en niet-westerse kunstenaars. Het festival vindt elk jaar plaats gedurende drie weken in mei. In tientallen gastvrije theaters en kunsthuizen in Brussel.
De samenwerking tussen WiSPER en het Kunstenfestivaldesarts resulteert in 3 workshops (dans, theater en muziek) met een experimentele inslag, telkens gekoppeld aan een Kunstenfestivaldesarts-voorstelling:
- Contemporary meets streetdance (dansworkshop)
- Music / sound on stage, a 3D soundscape (muziekworkshop)
- One-to-one theatre, intiem theater (Nederlandse theaterworkshop)
- One-to-one theatre, intiem theater (Franstalige theaterworkshop)
Meer info op WiSPER.be!
Geschreven door Carolien Coenen en gepost op 15 april 2008 onder Dans, Muziek, Opleiding, Theater. Deze post werd getagd met kunstenfestivaldesarts, wisper. Comments Off on WiSPER en het Kunstenfestival gaan samen! op dit artikel.Er worden geen reacties toegelaten op dit artikel.