fABULEUS zoekt vers bloed
fABULEUS, het productiehuis voor jong theater- en danstalent, zoekt vers bloed en organiseert AUDITIES voor BEWEGERS, ACTEURS en DANSERS (m/v) tussen 14 en 22 jaar.
Wat en wanneer?
- Goede bewegers (m/v), dans- of theaterervaring is niet nodig. Voor theater/dansproductie PITSERS van Jef Van gestel en Karolien Verlinden. Auditie 21 of 22 februari 09.
- Acteurs (m/v), die houden van (tekst)theater, voor de theaterproductie Kasimir en Karoline. Regie Carl Von Winckelmann. Auditie 14 of 15 maart 09.
- Funky en hedendaagse dansers (m/v) voor COMEBACK, een dansproductie geïnspireerd op de muziek en bewegingen van Michael Jackson. Regie Dirk De Lathauwer, choreografie Natascha Pire. Auditie 21 of 22 maart 09.
Waar?
Alle audities zijn in de Molens Van Orshoven in Leuven, op 10 minuten stappen van het trein-en busstation.
Hoe inschrijven?
Inschrijven is mogelijk vanaf maandag 19 janauri. Vol is vol!
Meer info? www.fabuleus.be of mail info@fabuleus.be.
Er worden geen reacties toegelaten op dit artikel.