Literaire Brunch met Bart Moeyaert
Op de dag van de Arbeid (1 mei) leggen we ons languit in de sofa en luisteren naar één van onze meest intrigerende hedendaagse schrijvers. Bekend om zijn jeugd- en jongerenboeken bij het grote publiek. Een gewaardeerd tekstschrijver bij het theaterpubliek.
Schrijver, dichter en theatermaker Bart Moeyaert vertelt uit en over zijn werk. De lezing begint in het jaar 1939 en eindigt op vandaag.
Broers worden geboren, de schrijver zelf, er ontstaan boeken en gedichten, en de luisteraar krijgt op verschillende manieren een kijk op wat de schrijver doet en denkt. Vragen stellen kan natuurlijk ook.
Praktisch
-
11:00 > 13:00, brunch aansluitend
-
Locatie: Forum M, Vanderkelenstraat
-
Prijs: € 12, brunch (€6) inbegrepen
- Inschrijven kan via Vormingplus.
Meer info:
www.mleuven.be of www.vormingplusob.be
Bijkomende tip van de sluier: in 2012 is hij te gast met de fantastische voorstelling “Het Paradijs” in 30CC/Schouwburg. Meer info weldra.
Geschreven door Danny en gepost op 28 april 2011 onder Uncategorized. Deze post werd getagd met 30cc, brunch, Literatuur, museum M, vormingplus. Comments Off on Literaire Brunch met Bart Moeyaert op dit artikel.Er worden geen reacties toegelaten op dit artikel.