Première van DUST – Arco Renz/Kobalt Works
Op woensdag 5 oktober 2011 om 20u00 vindt de première van DUST plaats in de stadsschouwburg. In DUST stelt de Duitse choreograaf Arco Renz de kunst van het verleiden centraal: zijn kracht en charme, zijn geweld en verwoestend mechanisme… Renz verwijst naar de macht van de media, de amusementsindustrie en de sociale netwerken. Hoe schakelen zij verleiding en sensualiteit in als controle- en machtsmiddel?
In het decor van de Belgische beeldende kunstenaar Lawrence Malstaf komt Renz’ dansante choreografie helemaal tot zijn recht.
Geschreven door Carolien Coenen en gepost op 29 september 2011 onder Dans, Events. Deze post werd getagd met Arco Renz, DUST, Kobalt Works, schouwburg. Comments Off on Première van DUST – Arco Renz/Kobalt Works op dit artikel.Er worden geen reacties toegelaten op dit artikel.