Leuven Orgelstad: marktconcerten
Vrijdag is marktdag in Leuven! Met de serie marktconcerten biedt Leuven Orgelstad het publiek op vrijdag gratis lunchconcerten van ongeveer 45 minuten aan. Elk concert wordt ingeleid door de solist. Er is de mogelijkheid om samen met de uitvoerder(s) na te genieten tijdens het nuttigen van een kleine lunch met een heerlijk glaasje wijn.
Het programma:
- Vrijdag 5 september: Luc Ponet en Toon Fret, Leuven (o.a. sonates voor traverso van CPE Bach)
- Vrijdag 12 september: Peter Strauven, Antwerpen (M. Van den Gheyn, N. Vander Borcht, D. Raick)
- Vrijdag 19 september: Gert Amerlinck, Oudenaarde (G. Frescobaldi, J.P. Sweelinck, J. Pachelbel, W. Wahlon, G. Böhm)
- Vrijdag 26 september: Kristiaan Seynhave, Gent (F. Couperin, J. Pachelbel, M.R. Coelho)
- Vrijdag 3 oktober: Wannes Vanderhoeven, Mechelen (A. Van den Kerckhoven, J. De Sousa Carvalho, J.Haydn, J.C.F.Bach, C. Balbastre)
- Vrijdag 10 oktober: Guy Bovet, Neuchatel – Zwitserland (F. Correa de Arauxo, J. Cabanilles, F. Perès Gaya, G. Bovet)
- Vrijdag 17 oktober: Hans-Georg Reinertz, Eupen (J.J. Froberger, G. Muffat, J.L. Krebs, …)
- Vrijdag 24oktober: Benoit Mernier, Brussel (J.P. Sweelinck, G. Frescobaldi, A. Van den Kerckhoven)
- Vrijdag 31 oktober: Edward Vanmarsenille & Evgenia Galyan, Sint-Truiden (quatre mains)
Toegang gratis, lunch te reserveren en te betalen (€ 10) bij aankomst.
Geschreven door Carolien Coenen en gepost op 2 september 2014 onder Muziek. Deze post werd getagd met Leuven Orgelstad, marktconcerten, orgel. Comments Off on Leuven Orgelstad: marktconcerten op dit artikel.Er worden geen reacties toegelaten op dit artikel.