Milow en Soulsister op Marktrock Leuven

Marktrock Leuven pakt dit jaar uit met een affiche met onder meer Gers Pardoel en Slongs Dievanongs, maar de topact dit jaar is zonder twijfel onze Leuvense singer-songwriter Milow.

“We zijn er inderdaad in geslaagd om Milow te strikken voor een uniek concert in zijn thuisstad. Daar zijn we uiteraard bijzonder fier op”, zegt organisator Henk Vermeulen van LIVE Entertainment.

“Milow is absoluut onze topact op zaterdag 15 augustus, al gaat het feestje nog even door op de Oude Markt met een optreden van Les Truttes als afsluiter. Ook Gers Pardoel en Jebroer, bekend van hun monsterhit ‘Banaan’, staan op de affiche op zaterdag.

Op vrijdag 14 augustus gaan we van start met Billie Leyers, de dochter van Jan Leyers. Fixkes en Slongs Dievanongs zijn ook van de partij. Topper op vrijdag is een éénmalig exclusief concert van Soulsister. Soulsister geeft één concert dit jaar en kozen ervoor om dat op Marktrock Leuven te doen. Sound of Stereo sluit de eerste festivaldag af. Ik denk dat we met die namen een mooie affiche hebben samengesteld die iedereen kan bekoren.”

Bookmark and Share

Er worden geen reacties toegelaten op dit artikel.