OHL – WAASLAND-BEVEREN

Gisteren speelde OHL tegen Waasland-Beveren voor de twaalfde speeldag van de Jupiler Pro League gespeeld. Een match die best werd gewonnen aangezien WB 1 puntje meer had als OHL en aangezien de tegenstanders van OHL in de volgende 5 matchen uit de top 6 van de stand komen.

Den Dreef was aardig volgelopen maar de ambiance was de ganse match ver te zoeken. Zelfs de supporters van WB waren de stilste die OHL al had mogen ontvangen dit seizoen.

De Leuvenaars begonnen furieus aan de match en speelden al dadelijk enkele doelkansen uit. Maar toen kwam WB eens tot over de helft en bij een voorzet van Milosevic was er, voor mij toch, duidelijk een armgebaar van Reynaud richting de bal. Ondanks de fluitconcerten van de thuissupporters werd de bal op de penaltystip gelegd en was het 0-1.

Maar OHL bleef domineren en de spelers hadden verschillende malen de 1-1 aan de voeten. Het ontbrak echter aan geluk bij de thuisploeg. Zo rolt in de 29ste minuut de bal, ontzettend traag, op enkele centimeters voorbij doel.

En dan loopt Leuven op een counter en volgt de koude douche van 0-2.

De tweede helft is een identiek afkooksel van de eerste helft maar deze keer wordt er, gelukkig, ook niet gescoord door WB. Enkel in de 66ste minuut leek OHL te scoren maar de scheidsrechter had net ervoor gefloten voor een fout van Regales op de keeper van WB.

Conclusie van deze match: OHL had moeten winnen tegen een duidelijke mindere tegenstander. De scheidsrechter floot hier en daar niet altijd even consequent maar het verlies van 3 punten kan niet op zijn conto worden geschreven.

Volgende week zaterdag wordt zaterdag om 18u AA Gent ontvangen aan den Dreef, ploeg in vorm op gedeelde eerste plaats met Oostende. Hopelijk staat de thuisploeg er en kan er eindelijk nog eens gewonnen worden tegen een topploeg!

Bookmark and Share

Er worden geen reacties toegelaten op dit artikel.