Stadskoktail op Kulturama
Op Kulturama is Jeroen Meus 1 jaar stadskok van Leuven. Om dat te vieren – en ook een beetje omdat het Valentijn is – ontwierp Jeroen ‘de Stadskoktail‘, een exotische mix met een Leuvense afdronk.
De samenstelling van deze unieke Stadskoktail is als volgt:
- 1,25 cl vodka
- 1,25 cl vers limoensap
- 2,5 cl fraise de bois of crème de cassis
- 5 cl Stella
Jeroen Meus roept iedereen op om de Stadskoktail zelf uit te testen op zijn of haar geliefde. Wie de stadskoktail liever in gezelschap drinkt, kan dit tijdens Kulturama op vrijdag 13 februari in Het Depot en op zaterdag 14 februari in 30 CC/Schouwburg, het STUK,de Molens van Orshoven en de Centrale Bibliotheek K.U.Leuven.
De stadskok heeft bovendien een volstrekt uniek Valentijnsgeschenk voor 5 verliefde stellen. Zij mogen op zaterdag 14 februari hun hoofden laten scannen door het Leuvense technologiebedrijf Eyetronics, de wereldtop in 3D-scanning. Wie wint, treedt in de voetsporen van Brad Pitt, Nicole Kidman en David Beckham. Van de scans worden kleine afdrukken in kunststof gemaakt die verwerkt worden in “iets moois om aan de muur te hangen”. Deelnemen kan via de wedstrijdmodule op www.kulturama.be.
Bekijk zeker ook de folder.
Geschreven door Carolien Coenen en gepost op 13 februari 2009 onder Eten en drinken. Deze post werd getagd met jeroen meus, stadskok, stadskoktail, Wedstrijd. Reacties uitgeschakeld voor Stadskoktail op Kulturama op dit artikel.Er worden geen reacties toegelaten op dit artikel.